LNL is a technology company established in October 2007 in Ankara, METU Technopolis, by expert engineers.

LNL Teknoloji 2007 yılında kurulmuş, nesnelerin interneti (IoT), kablosuz haberleşen donanımlar, gömülü uygulamalar, ara katman yazılım, bulut/web tabanlı yazılım kabiliyetleri ile çeşitli sektörler için çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. LNL Teknoloji kurulduğu günden itibaren telemetrik sistemler, kablosuz sensör ağları, uzaktan takip ve kontrol sistemleri doğrultusunda nesnelerin interneti platformuna hakim bir altyapıya sahiptir. Başta sağlık olmak üzere, telekomünikasyon, akıllı enerji, akıllı şehir ve akıllı tarım uygulamaları alanlarında ürünler ve çözümler sunmaktadır.

LNL Teknoloji sağladığı tüm ürünler ve çözümler için ürün geliştirme, tasarım, üretim, kurulum ve satış sonrası destek süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. ARGE takımı, saha kurulum ve bakım onarım ekibi ve üretim bölümleriyle müşterilerine anahtar teslim sistemler sunan LNL Teknoloji 10 yılı aşkın deneyimiyle mühendislik ve proje hizmetleri için güvenilir çözüm ortağıdır.

LNL Teknoloji sağlık sektöründe Kamu Özel İş birliği (PPP) bünyesinde gerçekleştirilen Şehir Hastanelerine RFID Konum Takip Sistemleri, Hemşire Çağrı Sistemleri, Tıbbi İzole Güç Sistemleri, Ameliyathane Kontrol Paneli ve Acil Kod Sistemleri sağlamaktadır.